Poslední dny školního roku jsme si v naší družině užili v příjemné a pohodové atmosféře. Děti si společně poseděly u malého občerstvení, nechyběly croissanty, sladké dobroty ani zmrzlina. Během setkání jsme si povídali o zážitcích z uplynulého školního roku a těšili se na blížící se letní prázdniny.
Všem dětem přejeme krásné, slunečné a bezpečné prázdniny plné odpočinku, dobrodružství a nových zážitků. Těšíme se na shledanou opět v novém školním roce.

