Vážení a milí rodiče,

i v letošním školním roce 2023/2024 se uskuteční povinná plavecká výuka pro žáky. Plaveckou výuku s instruktory zajišťuje Centrum Hastrmánci ve Sportovní hale v Modřicích, Benešova 274.

Plavecká výuka bude probíhat vždy v úterý od 9:00 do 9:45 hod. Celkem 15 lekcí. Poslední výuka proběhne v úterý 31.1.2024.

První lekce se uskuteční v úterý 3.10.2023, odjezd z Želešic v 8.24 hod.

Dopravu na místo zajišťuje naše škola hromadnou dopravou s pedagogickým dohledem i dozorem u bazénu při plavecké výuce.

Žák musí mít s sebou ve škole: plavky, ručník, gumové boty do sprchy a k bazénu, plavecké brýle (pokud je žák zvyklý používat).

Bc. Ivana Šochová Plháková

vedoucí plavecké výuky ve škole

e-mail: sochova@skolahrou-zelesice.cz